Voluntariat

Cu totii avem abilitati si cunostinte pe care le folosim zilnic pentru a ne imbunatati viata. Asociatia Hermes Bucuresti incurajeaza voluntariatul pentru educarea si ajutoararea copiilor defavorizati din Romania.

Asociatia Hermes Bucuresti va ofera oportunitea sa promovati programele noastre si in acelasi timp va incurajam sa gasiti noi moduri de a face viata acestor copii mai buna.
Daca doriti sa ne ajutati in indeplinirea misiunii noastre va rugam sa completati Formularul nostru pentru volunariat si in cel mai scurt timp cineva va va contacta.

Puteti sa ne sunati la 0723.397.493 sau sa ne scrieti la Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea.

Descarca - Formular de inscriere ca voluntar