CSA Steaua București și ASE, împreună pentru educația copiilor!

Echipa de volei a CSA „Steaua Bucuresti” va desfășura un meci amical în compania echipei Academiei de Studii Economice din București (ASE), pentru a susține dreptul la educație al copiilor.

Vino la meci pe 27 februarie 2017, ora 16, în sala Regimentului de Gardã „Mihai Viteazul”, pentru a fi alături de Asociatia Hermes Bucuresti.

Evenimentul din Sala "Mihai Viteazul" din București va strânge la un loc voleibaliştii echipei CSA „Steaua Bucuresti” și pe cei ai ASE-ului, fanii celor două formații, studenți, copii și oameni cu suflet mare care vor să ajute la construirea viitorului elevilor mai puțin norocoși.

Evenimentul va include, pe lângă meciul de volei, o serie de activități de interacțiune cu publicul, despre care vom reveni cu detalii cât de curând.

La final, banii strânși în cadrul evenimentului, precum și rechizitele aduse de fani vor ajunge la copiii susținuți de Asociația Hermes București.

Te așteptăm cu drag alături de noi pe 27 februarie și nu uita: Poti fi chiar tu eroul unui copil!

Până atunci poți face un gest de bine

• Redirecționând 2% din impozitul pe venit
• Redirecționând 20% din impozitul pe profit
• Donând suma de bani dorită în contul Asociației Hermes București (IBAN): RO57RZBR0000060014116844

Copiii de astăzi reprezintă viitorul de mâine!